מהי הקרינה האלקטרומגנטית

הקרינה האלקטרומגנטית מאנטנות סלולאריות ומטלפונים סלולאריים

אנטנות סלולאריות וטלפונים סלולאריים פועלים על קרינת מיקרוגל. זו קרינה שאינה נראית, לא ניתן לחוש אותה, אין לה צליל או ריח.
מהי אם כך קרינת מיקרוגל ? קרינת מיקרוגל היא קרינה אלקטרומגנטית .  קרינה אלקטרומגנטית מורכבת משדה אלקטרומגנטי המורכב משדה חשמלי  ביחד עם שדה מגנטי.
זהו כוח הנושא אנרגיה היכול לפעול למרחק רב ויש לו את היכולת לשאת מידע. שדה חשמלי ניתן לחסום , אך קשה לחסום שדה מגנטי. הוא חודר קירות, חודר דרך הגוף ואף חודר דרך כדור הארץ.
אנו חשופים לרמות קרינה גבוהות יחסית לקרינה הנמוכה האלקטרומגנטית הטבעית של כדור הארץ והשמש.    גוף האדם מתפקד הודות לפעילות החשמלית המתקיימת בו בכל הגוף. כתוצאה מהצבת האנטנות הסלולאריות כל כמה מאות מטרים כמעט בכל איזורי הארץ וכתוצאה מהשימוש המסיבי  בטלפונים הסלולאריים , נגרמים לאנשים החיים בסביבה המזוהמת בקרינה אלקטרומגנטית בעיות בריאות רבות.
אין כלל צורך לחמם את המוח כדי להפגע , מחקרים רפואיים הראו שחשיפה לאורך זמן לקרינה סלולארית נמוכה יחסית, שאינה גורמת לחימום המוח, גורמת לאנשים לפגיעה בכרומוסומים, ללאוקמיה ולשטפי דם במוח.

 

משרדי הממשלה הנוגעים, מתעלמים מהנזקים הבריאותיים הנגרמים לאוכלוסיה ואינם מזהירים את האוכלוסיה כי המחקרים הקיימים כיום מספקים מידע ודאי, שיש בו כדי להחליט שהשימוש בטלפונים הסלולאריים ברמות הקרינה הקיימות, מסכנות את בריאות הציבור בצורה חמורה.    מדובר במחלות סרטן לסוגיו, מדובר בפגיעות נפשיות חמורות , דיכאונות, התאבדויות, כאבי ראש, עצבנות, עייפות, פגיעה במערכת החיסון, פגיעה בילדים שנולדו לאמהות שדיברו בטלפונים הסלולאריים במהלך הריונם, חשד לגרימת אוטיסטיות, מוות בעריסה, לאוקמיה, סרטן מלנומה, גידולים בבלוטות הראש , דום לב ותופעות לואי בריאותיות נוספות רבות.
יש לציין כי מדענים ממכון ויצמן מצאו כי הקרינה הסלולארית גורמת ליצירת רדיקלים חופשיים
אלה אותן מולקולות הרסניות שנפגעו על ידי הקרינה ופוגעים הלאה בשאר המולקולות בתאים הסמוכים להם. חלק ניכר מהמחלות הכרוניות, בתוכם מחלות הסרטן, יכולים להיווצר מפגיעת רדיקלים חופשיים.
כאשר משרדי הממשלה אינם אומרים זאת באופן נחרץ ואינם פועלים לחוקק חוקים שיגנו על האוכלוסייה , אזרחים טובים ותמימים אינם אמורים לדעת כי דיבור בטלפונים סלולריים ואנטנות סלולריות מסכנות את בריאותם ואף את חייהם ולכן הם מדברים ללא חשש.
הפרסומות הגרוטסקיות הממיסות כל לב, של חברות הסלולר, תורמות בודאי לבטחונו של  הציבור, שהאזהרות הקיימות בכל זאת, הן גחמות של אנשים ירוקים רואי שחורות.

אם אנו יודעים שקרינה סלולרית פוגעת בוודאות , מה שעלינו לעשות הוא להימנע ככל האפשר לדבר בטלפונים סלולריים ואף להפסיק לדבר בהם כלל. כמו כן לא יזיק  לעשות את מה שמצופה מאיתנו, להגן על עצמנו ועל ילדינו ולפעול להסרת אנטנות סלולאריות הפועלות ליד בתינו ומקומות העבודה שלנו.
אם בכל זאת אנו מחוייבים לדבר בטלפונים סלולאריים אפשר לדבר ברמקול ובדיבוריות מבלי לקרב את הטלפון למוחינו.  אפשר ליטול תוספי מזון נוגדי רדיקליים חופשיים, שינטרלו את הפעילות יוצרת הרדיקלים החופשיים , של הקרינה הסלולארית.
 אפשר גם ללבוש בגוד מגן קרינה , ביגוד זה אינו שונה במראהו מביגוד רגיל .
כל המידע המתיחס לנקודות שצויינו, מפורט בהרחבה בספרו של מיכאל רז  "בצל  הקרינה" .
מקורות:
הדוקטורנטית איריס עצמון – הסלולרי לא מה שחשבת..
מאמר של פרופ' זמיר שליטא המופיע בספר זה.


פורסם בקטגוריה קרינה אלקטרומגנטית. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.