ספר אורחים

השאר תגובה בספר האורחים

8 תגובות בנושא ספר אורחים

 1. מאת עדה שנים‏:

  אני מטפלת בקשישים כבר כמה שנים . לפני כמה חודשים טיפלתי בקשיש שסבל מכאבים באזור כיס המרה ובבדיקה התברר כי הכיס מלא באבנים .הרופאים לחצו עליו לעבור ניתוח של כריתת כיס המרה .

  קשישים בדרך כלל נוטים לעשות מה שהרופאים מצווים עליהם . הם אינם ממרים את פי הרופאים . הקשיש אמור היה לעבור ניתוח להוצאת כיס המרה בעוד חודש, ובשיחה שניהלתי עם הקשיש שאלתי אותו אם היה רוצה לנסות דרך חלופית ללא ניתוח . למרבה הפלא הקשיש הסכים . בדרך כלל הם אינם מסכימים לטיפולים טבעיים .אבל זה היה קשיש מיוחד שנעזר גם באשתו התומכת .

  הניקוי התחיל בשינוי תזונתי, לתזונה צמחונית קשיחה , והמשיך בניקוי הכבד וכיס המרה עם שתיה של מיץ תפוחים, כשני ליטר ביום וכעבור כשבוע נטילת מלח אנגלי ,שתיית מיץ לימון עם שמן זית והופ … האבנים היו בחוץ . יעצתי לו ליטול כלורלה וצמח מורינגה ולעשות ניקוי נוסף בעוד חודשיים .

  הקשיש עבר בדיקת אולטרסאונד בבטן עוד לפני שהספיק לעשות ניקוי נוסף והתברר שהכבד , כיס המרה וכל הרקמות בבטן בריאים לחלוטין ונקיים לגמרי .

  זאת ההזדמנות להודות לד"ר דוד שדה שהראה לי את הדרך

  עדה שנים

 2. מאת מלי‏:

  ד"ר דוד שדה שלום רב!
  רק היום התוודעתי לאתר המקצועי והמפרה שלך ואני רוצה להודות על הטיפול המסור וממש מציל שקיבלתי ממך.
  קרוב לוודאי שאינך זוכר את המקרה שהיה לפני כ 14 שנים. הגעתי אליך מיואשת ושבורה עם התקפות מיגרנה נוראיות שנמשכו ימים רבים ללא הפסקה, פשוט כל לילה קיוויתי לא להתעורר בבוקר.לרפואה הקונבנציונאלית לא היו פתרונות מתאימים ועברתי מכדורים חזקים לכדורים חזקים יותר שלא סייעו אלא גרמו לתופעות לוואי קשות כמו הפרעות בקצב הלב.
  אתה, במקצועיות רבה ובצניעות, הצעת לי פתרון פשוט: שינוי תזונה.אני מודה שהייתי סקפטית אבל בייאושי כי רב הייתי מוכנה לכל פתרון.
  לא האמנתי שבפגישה אחת ניתן לפתור בעיה כל כך קשה וממושכת, ללא תרופות ורק ע"י הדרכה נכונה.
  אני מודה לך יום יום על כך.
  יישר כח
  מלי

  libertadsh@gmail.com

 3. מאת ליאורה ורדי‏:

  במשך שבוע ימים סבלתי מהתקררות קשה עם ליחה כבדה שלוותה בבחילה קשה שלא אפשרה לי כמעט לאכול, דבר שעבורי, ממילא תת משקל, לא בריא ולא מומלץ. ד"ר דוד שדה חקר בדיוק מה אני אוכלת והנחה אותי לוותר על יוגורט כבשים (מוצר החלב היחיד שאכלתי) ותוך יומיים נעלמה הבחילה. כמו כן נתן לי עצות נוספות שגרמו לכך שההתקררות הקשה עברה במהירות. תודה רבה רבה!

 4. מאת טובה‏:

  לפני 12 שנים חליתי במחלה קשה.
  דיאטה צמחונית אורגנית קפדנית עשו כנראה את המלאכה.
  כיום אני מקווה ש"הבראתי" ומודה יום יום ליועצי ד"ר דוד שדה שהשכיל להדריכני.
  אגב- אני כיום בת 77 ומרגישה מצויין.

  פברואר 2012

 5. מאת דוד שדה‏:

  15.7.12

  בס"ד- כ"ה תמוז תש"עב

  לפני כ-12 שנים חליתי במחלה קשה מאוד.עברתי ניתוח בבי"ח וקבלתי טיפולים קשים שהחלישו אותי מאוד .

  בתום שנה חזרה אלי המחלה , נותחתי שוב , טופלתי שוב, והסבל היה נורא , כי עדיין לא התאוששתי מהמכה הראשונה.

  לאחר כ 8 חודשים של טיפולים הרגשתי תשושה, השרירים שלי היו רופפים, והיה קשה לי לעמוד על הרגליים.

  הרגשתי את המוות מרחף מעל ראשי , חשתי צורך במנוחה ושיעזבו אותי לנפשי.

  לא הספקתי לנוח והמחלה חזרה אלי ביתר שאת.

  נותחתי מחדש ושוב טופלתי עד שרציתי להתאבד. אך האמונה בה, החזיקה אותי , כי אסור להתאבד אלא צריך לקבל את הכל באהבה.

  יום אחד ה' האיר את עיני וקיבלתי ספר בשם " עם ישראל חי וחולה" קראתי את הספר וראיתי את שמו של ד"ר דוד שדה ומספר הטלפון שלו. בעלי התקשר מיד לקבוע תור.

  ישבנו אצל ד"ר דוד שדה מנס ציונה כשעתיים. קיבלנו הסבר לטיפול טבעי מקיף.. הוא העניק לנו את כל הידע שלו, שינה לי את התזונה ונתן לי תוספי מזון טבעיים הצעות וכו'.

  שמעתי לעצתו ומשך הזמן הרגשתי שכוחותי חוזרים ושבים אלי.

  מיום ליום הוטב לי חזרתי לקבל הדרכה וסיוע. קיבלתי ממנו הנחיות גם בטלפון עד שנגמלתי מכל התרופות והפכתי להיות טבעונית.

  היום ברוך ה' אני בריאה ומתקשרת לד"ר שדה להודות לו שאני עדיין בחיים ואם יש לי שאלות לגבי שפעת או גרון ועניינים קטנים, הוא עונה לי בטלפון בשמחה.

  הדבר נותן לי הרגשה טובה ומתפללת לה' שירבו כמותו בישראל.

  ש.א.

 6. מאת יפעת זוהר‏:

  את דוד שדה הכרתי באופן אישי,כאשר השתלמתי בקורס נטורופתיה.אדם צנוע,ישר,מקסים,עם רצון ענק לעזור לאנשים.
  במשך שנה שלמה למדנו אצלו,קבוצה של כ-20 איש,ובתום כל פגישה השתרך תור כדי לבקש פתרון לבעיותיו,קטנות כגדולות. מעולם-מעולם-מעולם דוד לא הציע את שרותיו הפרטיים,כדי להגדיל את מעגל מטופליו.תמיד העניק פתרונות והרבה חומר כתוב כדי ללמוד ולהעמיק בבעיה וסיבותיה.תמיד ללא תשלום.
  במשך שנה זו דוד זכה לתשבוחות רבות מפי הקבוצה,במהלך השנה יכולנו לעקוב אחרי הצלחותיו הרבות.
  בעבר הפניתי לדוד אישה,שחלתה במחלת היאפים,וטופלה אצל בכירי הרופאים.ביאושה,הסכימה לקבל את הצעתי המוזרה וטופלה אצל דוד.חודשים אחר כך התקשרתי לשאול לשלומה והיא אמרה לי: יפעת.את לא ידעת ,אבל נתת לי את מספר הטלפון של דוד ביום הולדתי. נתת לי את המתנה היפה ביותר שיכולתי לקבל : בריאות. חייתי על כסא גלגלים,בלי יכולת לתפקד,וכעת חזרתי לחיים,מתפקדת כרגיל.ועוד כל כך בזול.אחרי שהוצאתי כל כך הרבה כספים.
  אבל כל הכתוב לעיל מתגמד אל מול התנסותי הגדולה ביותר עם דוד,שעזר לבעלי ולי לעלות על דרך מופלאה,שהביאה לריפויו של הבן שלנו. בגיל שנתיים,כשילדנו כבר לא תקשר,לא התייחס ולא הגיב לסביבה,כשדובר על בעיות תקשורת קשות, פניתי אל דוד,מבוהלת,בערב ששי.הוא הזמין אותי אל ביתו,ובמשך שעות חיפש חומר באינטרנט ודרכי טפול.!!!!
  כבר למחרת התחלתי סדרת בדיקות,שמצאה אלרגיה למתכות כבדות,והקשר שלהן לפגיעה במערכת העצבים המרכזית במוח,ועוד ממצאים מוזרים, ,והיום, בעקבות טפולים רבים שהתבססו על ממצאיו של דוד – הילד שלנו ילד רגיל לחלוטין!!!

  יפעת זוהר

 7. מאת רוני ארז‏:

  אני מאמין לכל מילה שלך,למערכת השלטונית בכל העולם נגועה בחזירות ענקית.
  אפשר לנצח את השיטה,אסור להפסיק בסוף זה ישתלם ללא ספק.

 8. מאת ליאורה ורדי‏:

  אני לא מכירה נטורופת שמשקיע כל כך הרבה בקריאת חומר איכותי בתחומים רבים הקשורים במקצועו: הן עיתונים רפואיים הנחשבים בארה"ב, הן כל מה שקשור ברפואה טבעית, תזונה טבעית, איכות חיים מונעת מחלות, נזקי הרפואה הממסדית על תרופותיה וכו'. המידע שהוא שולח לחבריו/קבוצת הפייסבוק שלi לא יסולא בפז ומסייע מאוד לי אישית ולמקורביי, להם אני מעבירה את החומר שלו. על אף היכרותי רבת השנים עם מרבית התחומים הללו, כל פעם אני מופתעת מחדש לראות מיתוסים קונבנציונלים מתנפצים, וידע חדש והגיוני מאוד יוצא לאור. חלק מבריאותי הטובה ואורח חיי שגורם לה, אני חייבת לד"ר דוד שדה.
  ליאורה ורדי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *